Femei OK     Forum     Femei OK pe Facebook
Bun venit, Vizitator
Vă rugăm să vă autentificaţi sau să vă înregistraţi. Aţi uitat parola?

Tratamente naturiste
(1 vizualizează) (1) Vizitator
Du-mă josPagina: 123
Topic: Tratamente naturiste
Utilizator absent   Elena
Fresh Boarder

Apăsaţi aici pentru a vedea profilul utilizatorului
Re: Tratamente naturiste acum 5 ani, 6 luni
In legatura cu acest fruct noni a inceput sa fie cunoscut si au aparut diverse produse ce il contin. De exemplu a inceput sa se puna noni si in bitterul romanesc, in anumite capsule si se poate gasi si planta macinata.

Am si eu un tratament naturist pentru dureri menstruale pe care l-am urmat. Am luat tinctura si capsule Menstrofit, meridian rinichi, capsule Sanofem si tinctura de galbenele timp de 6 luni. Dupa 1 luna durerile au inceput sa se amelioreze si acum nu mai am dureri aproape de loc.
Pentru a putea posta un mesaj este necesar sa va autentificati.
Utilizator absent   colnago
Fresh Boarder

Re: Tratamente naturiste acum 5 ani, 5 luni
Utilizator absent   Mimi83
Fresh Boarder

Re: Tratamente naturiste acum 4 ani, 10 luni
Buna fetelor! Ca o fata care e tot timpul predispusa la infectii, fie ca e vara, iarna, ninge sau ploua , vreau sa va recomand un supliment care in sfarsit m-a tinut departe de raceli si alte boli tot anul. Incercati Activit imuno forte, un produs natural care datorita continutului ridicat de vitamina C si proteina naturala lactoferina, are un efect stimulator uimitor asupra organismului. are un pret foarte bun si efectele se cunosc destul de repede!
Utilizator absent   Petra9
Junior Boarder

Buna fetelor, ca tanara mamica sunt tot timpul in cautare de noi sfaturi pentru sanatatea fetitei mele. Am descoperit recent www.despreimunitate.ro si pot spune ca e un site care m-a ajutat enorm cu sfaturi si produse 100% naturale pentru intarirea imunitatii si prevenirea racelilor celei mici. Iar produsele au preturi excelente! Va recomand!
Junior Boarder

Hello! de obicei eu nu prea postez pe forumuri insa in ultima vreme am descoperit ca aceasta comunitate iti poate veni in ajutor cu o multime de sfaturi utile. Asa ca am decis sa impart si eu cu voi un site care mie mi-a imbunatatit viata! intrati pe despreimunitate.ro, veti gasi acolo o multime de sfaturi despre tratarea in mod natural a afectiunilor. In plus, ofera produse concepute doar dupa retete naturiste si care au si un pret ft bun. Recomand!
Junior Boarder

Re: Tratamente naturiste acum 3 ani, 5 luni
Va mai dau un mic sfat in legatura cu produsele si tratamentele naturiste: incercati-le pe cele pe baza de colostru. colostrul e primul lapte care iese dupa nastere si contine celule de imunitate unice. exista suplimente care contin astfel de ingrediente si sunt nemaipomenite. va recomand sa incercati activit imuno forte, e foarte foarte bun pentru imunitate, mi l-au recomandat o gramada de farmacisti, asa am si decis sa-l incerc, plus ca are un pret super bun. Il puteti gasi in farmaciile Ropharma, daca va intereseaza.
Du-mă susPagina: 123
Forum FemeiOK.rodescărcaţi ultimele mesaje direct pe desktop-ul dumneavoastră

Ultimele comentarii