Femei OK     Forum     Femei OK pe Facebook
Bun venit, Vizitator
Vă rugăm să vă autentificaţi sau să vă înregistraţi. Aţi uitat parola?

Ma simt foarte slabita si as dormi intr-una
(1 vizualizează) (1) Vizitator
Du-mă josPagina: 123
Topic: Ma simt foarte slabita si as dormi intr-una
Utilizator absent   Alina Petrut
Fresh Boarder

Apăsaţi aici pentru a vedea profilul utilizatorului
Re: Ma simt foarte slabita si as dormi intr-una acum 6 ani
Mai bine spus, neoxigenarea corecta a organismului. O cauza posibila poate fi si incarcarea cu toxine, sau anemia, sau ambele, una rezultand din cealalta. Si hidratarea necorespunzatoare "ajuta" la oboseala si lipsa de energie, pare ciudat dar exista studii.
Pentru a putea posta un mesaj este necesar sa va autentificati.
Utilizator absent   Mimi83
Fresh Boarder

Re: Ma simt foarte slabita si as dormi intr-una acum 4 ani, 4 luni
Din comentariile pe care le-am citit aici, cred ca vorbiti de o astenie cronica. Acum 6 luni aveam aceeasi problema ca voi: nu puteam sa dorm si eram mereu mereu agitata. La sfatul sotului meu am decis sa merg la doctor si mi-a dat sa incerc Enerion, care m-a pus intr-adevar pe picioare, intr-un timp destul de scurt. Vi-l recomand cu multa caldura! Multa sanatate!
Utilizator absent   daniela cristocea
Fresh Boarder

Re: Ma simt foarte slabita si as dormi intr-una acum 4 ani, 3 luni
starea de oboseala poate veni de la multe lucruri: stres,infectii,alimentatie proasta, somn agitat,anemie
Am trecut si eu prin asa ceva la un momendat ma gandeam chiar ca sunt insarcinata ca am vazut ca cineva iti recomanda testul de sarcina l-am facut si eu chiar daca am 45 si slabe sansele:)
Eu dupa analize m-am lasat ghidata de medicul de familie am inceput sa iau vitamine am luat chiar si 5 http care mi-a facut f bine un produs frantuzesc am gasit pe net si tot la ei am gasit un super produs se numeste Dynamisme pe -www.supliment.com.ro Euro Form sunt produsele eu vreau sa zic ca am convins tot biroul sa ia )))) si toate suntem multumite noua ne-e facut bine ! incearca!
Utilizator absent   Petra9
Junior Boarder

Re: Ma simt foarte slabita si as dormi intr-una acum 4 ani, 3 luni
Buna, fetelor! Observ ca si voi suferiti de astenie functionala. Intr-adevar, aceste simptome produc stari foarte ciudate si daca nu le dam importanta la timp, de la o simpla astenie, se poate ajunge la depresie. De curand, am inceput un tratament cu Enerion, este pe baza de sulbutamina. Mi l-a recomandat medicul dupa ce am ajuns intr-o stare extrem de grava. Acum, starea mea s-a ameliorat si sper sa scap in totalitate de aceste simptome neplacute cat mai repede. Multa sanatate!
Du-mă susPagina: 123
Forum FemeiOK.rodescărcaţi ultimele mesaje direct pe desktop-ul dumneavoastră

Ultimele comentarii